BUGWIN
Kliendid meist
Eesti

Artjom Shulpenkov

Kui me alles rajasime oma äri, siis ei olnud küsimus isikliku kodulehekülje osas veel esile kerkinud. Enamasti orienteerusime oma tuttavatele ja mõtlesime päris poe avamisest mõnes suures kaubanduskeskuses. Kuid siis saabus kriis ja poe avamisega tuli oodata. Loomulikult oli meil kodulehekülg ühel tasuta platvormidest, kuid selle administreerimine oli füüsiliselt võimatu, sest me tegeleme arvutidetailidega, aga selles osas on turg väga aktiivne, tuhandeid ja tuhandeid nimetusi, alati on midagi uut.


Kusjuures tarnijate ladudes seisud peaaegu iga päev muutuvad, mis viis probleemideni firma töös. Tihti tekkis selline olukord, et klient tellis, aga me ei saanud seda tellimust täita, kuna tarnijatel ei olnud kaupa. Tuli raha tagastada ja vabandada.


Siis hakkasime probleemi lahendamiseks otsima neid, kes aitaksid meile automatiseerida kodulehekülje täitmise protsessi, ja tuttavate soovitusel pöördusime WPAS platvormi poole.


Praegu, kui meie e-pood töötab täiel võimsusel, on juba näha, kui suures osas me töömahtu vähendasime. Süsteem töötab nagu kellavärk – kaubad ja hinnad uuenevad automaatselt, tellimusi töödeldakse korralikult,  ja WPAS uueneb pidevalt, pakkudes uusi võimalusi, kusjuures täiesti tasuta.  Üldiselt  oleme väga rahul, et valisime WPASi. See aitas meile säästa palju ressursse ja aega.

 

 

 

Artjom Shulpenkov

Compitek Group OÜ peadirektor

http://www.tehnoray.eu/

PayPal Visa MasterCard Estcard SEB Swedbank Verified by VISA MasterCard SecureCode

Firma

Bugvin Web Development

10144, Masina 22

Tallinn, Estonia


Reg nr. 11513814

Kmkr EE101246462

© 2012 Bugvin Web Development OÜ

Kontaktid

support@bugwin.com


(372) 555-93-226

(372) 507-69-45


* By phone only in Estonian and Russian languages

Statistika

1634Loodud saitid:

683Täna külastajad:

6,377,248Kokku külastajad:

EstoniaViimane:

Statistika uuendatakse iga 5 minuti järel